Jak kupić torebkę, żeby nie przepłacić, a cieszyć się dobrą jakością?

Chcesz kupić sobie nową torebkę, ale nie wiesz tak naprawdę, jaką wybrać? Zależy Ci na doskonałej jakości, ale jak wiadomo, budżet jest czasami ograniczony i trzeba szukać takiego złotego środka – torebki taniej, ale dobrej i atrakcyjnej wizualnie. Podpowiemy Ci, jak taką kupić.

Cena, czyli tanio nie zawsze znaczy źle a drogo dobrze

 

W poszukiwaniu atrakcyjnych cena obniżamy swoje wymagania. Oczywiste jest, że torebka nie jest czymś, co ma w życiu kluczowe znacznie, tak więc często przeznaczamy na jej zakup naprawdę niską kwotę. Wiemy doskonale, że niska cena będzie się równała prawdopodobnie marnej jakości i jednocześnie też, że taka torebka nie wywoła „szału”. Jednocześnie w obawie przed tym, że przepłacimy, decydujemy się na to, by oszczędzić.

 

Z jednej strony jest to dobre posunięcie, bo wiadomo, że przy niskim budżecie nie ma sensu wydawać na torebkę równowartości swojej miesięcznej pensji. Z drugiej jednak strony trzeba się zastanawiać nad tym, czy takie oszczędzanie na pewno jest dobrym wyjściem. Oczywiście, że można kupić torebkę nawet za kilkadziesiąt złotych, ale zazwyczaj jest ona bardzo źle wykonana, materiał jej wykonania nie należy do najlepszych, a co za tym idzie, taką torebką nie pocieszymy się zbyt długo. Bardzo szybko, bo już po kilku miesiącach, zacznie się niszczyć – wycierać, łuszczyć lub pękać i po jej dawnej „świetności” nie będzie już śladu. Dlatego też znacznie lepiej jest dołożyć nieco więcej pieniędzy i kupić torebkę, która posłuży Ci przez dłuższy czas. Nieco droższą, ale jednocześnie lepszą jakościowo.

Przede wszystkim materiał wykonania

 

Nawet jeżeli torebka wygląda na bardzo solidną i pochodzi od znanego producenta, nie daj się zwieść. Zobacz, z jakiego materiału wykonany jest dany model. Jeżeli jest to zwyczajny skaj, to nie ma sensu, by płacić za nią tyle, co za skórzane torebki, które wytrzymają lata. Ostatnimi czasy popularne domy mody wypuszczają torebki o naprawdę słabej jakości, ale kosztujące krocie. Lepiej będzie postawić na torbę ze skóry cielęcej i wykonaną jak należy, nawet jeśli ma być ona mniej znana. Obecnie bardzo dobre jakościowo są np. torebki Monnari.

 

Jeżeli chcesz kupić torebkę na lata, wybierz skórzaną, najlepiej taki prosty model, który nie wyjdzie szybko z mody i którego będzie można zestawić z różnymi ubraniami i wykorzystać na różne okazje. Najlepiej sprawdzi się czerń, granat lub brąz.

Stawiaj na torebki polskich projektantów lub włoskie torebki

 

Taka sama torebka (pod względem materiału i jakości wykonania) pochodząca ze sławnego domu mowy, będzie znacznie droższą, niż podobna, ale od polskiego projektanta lub z włoskiej firmy zajmującej się produkcją galanterii. Szczególnie warto stawiać na polskie produkty. Nie dość, że są dobre jakościowo, to kupując torebki damskie w polskich sklepach, wspierasz też rodzimych przedsiębiorców – zarówno producentów, jak i sprzedawców.

 

Nasz sklep internetowy z torbami nastawiony jest na różnorodność. Staramy się tak wybierać modele do oferty, żeby spełniały dwa założenia: zarówno świetną jakość, jak i przystępną cenę.

Szukaj kodów rabatowych w sklepach online

 

Większość sklepów internetowych organizuje co jakiś czas wyprzedaże, gdzie eleganckie torebki skórzane można kupić nawet do 50% taniej. Skorzystanie z kodu rabatowego jest bardzo proste, a dodatkowo kody takie są ogólnodostępne, czyli nie trzeba spełniać jakiś konkretnych wymagań, by je otrzymać. Wystarczy taki kod pobrać i wkleić na stronie sklepu podczas finalizacji zamówienia, a rachunek automatycznie obniży się o wartość kuponu. Kody rabatowe ma markowe torby to jeden z najlepszych sposobów na oszczędzanie.

 

3 myśli na “Jak kupić torebkę, żeby nie przepłacić, a cieszyć się dobrą jakością?

  1. Pingback:Torebka dla kobiety 50+ - jak wybrać idealną torebkę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *