Torebki modne – jesień-zima 2019/2020 Można je scharakteryzować tak: każda znajdzie coś dla siebie, jednak małe torebki podbijają nasze serca. Zobaczymy listonoszki, kopertówki, ale i torebki worki. Cieszmy się kolorami, fasonami i materiałami.

Torebki modne – jesień-zima 2019/2020 – zwierzęce wzory

Nadal modne są zwierzęce wzory i wszystko wskazuje na to, że pozostaną z nami jeszcze przynajmniej trochę. Producenci idą dalej prócz panterek, skór węża pojawiają się np. wzory skóry zebry. Projektanci bawią się kolorami. Można spotkać prócz naturalnych kolorów skór zwierząt, printy zwierzęce w kolorach szmaragdu i fuksji. Zapewne zastanawiacie się czy dla wszystkich pasują drapieżne wzory? Odpowiedź jest oczywista. Dla osób o spokojnym usposobieniu proponujemy stylizację zawierającą tylko jeden element zwierzęcy. Może to być torebka, buty lub szalik.

Torebki modne – jesień-zima 2019/2020 – pikowane torebki

Ciągle modne są pikowane torebki. Możemy spotkać pikowane kopertówki, nerki i plecaki. Często projektanci obszywają torby sztucznym futrem. Można takie futrzaki nosić nawet do wieczorowych eleganckich kreacji. Pamiętajmy aby było to jednak sztuczne futro, a nie naturalne. Takie milusie miękkie, torebki sprawiają wrażenie, że jest na cieplej w te chłodne dni. Nerki jakie można coraz częściej spotkać nie tylko na wybiegach przybierają coraz bardziej dziwne kształty. Tak czy inaczej mają dać nam komfort wolnych rąk.

Torebki modne – jesień-zima 2019/2020 – małe torebki

Małe torebki przebojem weszły na wybiegi i do naszej garderoby. Na przestrzenie ostatnich kilku sezonów często zmniejszają swoje rozmiary. Obecnie możemy spotkać je nawet w rozmiarze XXS. Powoduje to, że bywają nawet mało praktyczne, ale potrafią zastąpić nam biżuterię. Dodatkowo są bardzo wdzięczne i urokliwe. Można nosić je nie tylko do pięknych wieczorowych kreacji, ale również na co dzień.

Wiele innych torebek modnych w sezonie 2019/2020

Czarne torebki zawsze są modne. Tak i w tym sezonie ten kolor jest niezmiernie popularny i oczywiście praktyczny. Spotkamy w zasadzie każdy fason w tym kolorze. Małe czarne torebki to oczywiście absolutny must have obecnego sezonu. Polecamy również czarne kuferki, kopertówki z cyrkoniami i torebki worki. Z tymi modelami będziesz wyglądała bardzo na czasie.

 

 

 

 


3 komentarze

Beata · 27 października 2019 o 14:08

Uwielbiam zwierzęce printy zwłaszcza jeżeli dotyczą butów i torebek

    Katarzyna · 27 października 2019 o 19:17

    Ja też:)

RBG · 13 grudnia 2019 o 23:14

Moda na zwierzęce printy jest zawsze, czasami trochę większa. Tak właśnie jest w tej chwili.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *